Gebze Tabela 2005 Yılında Kocaeli'nde Kurulan Firmamız Tabela Çeşitleri, Reklam & Matbaa Hizmetleri Alanında 13 Yıllık Sektör Tecrübesi ile Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde Hizmet vermektedir. Sizlere iyi hizmet verebilmek için Teknolojiyi yakından takip ederek gün geçtikçe makinalaşan ve kadrolaşan firmamız uzman personeli ve kaliteli üretimlerimiz ile bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Hem Türkiye geneline hemde yurt dışına birçok reklam hizmetivermiş ve vermeye devam etmektedir. En önemli ilkelerimiz olan kaliteli işcilik, zamanından önce montaj, müşteri memnuniyetidir..

Şu anda 500m2 kapalı alan 250m2 açık alan ile Kocaeli / Gebze'de bulunan Yeni yerimizde Uzman Personellerimiz ve makina parkurumuzla hizmetinizdeyiz..

 

VIZYONUMUZ :

Reklam Alanında Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimizin çıkarlarını düşünerek reklam sektöründe türkiyenin en iyisi olmak..

 

MISYONUMUZ :

Reklam sektöründe müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini yüksek standartlarda ekonomik çözümlerle karşılamak reklam alanında gerek ürettiklerimiz gerekse geliştirmekte olduğumuz ürünler ile müşterilerimizin kendini tanıtma sürecinde ve gelişmesinde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak .

 

Kısacası tabela fabrikasında herşey müşteri memnuniyetini hedefler .Ve herşey hizmet kalitesi üzerine kurulmuştur. Bu misyon hiç değişmeden sürekli devam edecektir.

Saygılarımla,
Oğuz AKDAĞ