Çatı Tabelası ve Duvar Tabelası

Büyük cephelere ve müstakil binalara sahip firmaların vazgeçilmezleri olan Çatı Tabelası ve Duvar Tabelası firmamız tarafından her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde planlanır ve tecrübeli, sorumluluk sahibi ekibi ile inşa edilir. Bu tarz hayati öneme sahip tabela inanışlarınızda tercihinizi şansa bırakmanın faciaya yol açabileceğini önemle belirtmek isteriz.

Izgaralı Çatı Tabelası

Genellikle büyük bina ve yapıların üzerinde uzun mesafeden marka bilinirliği yaratmak ya da binayı markalamak için kullanılan bir sistemdir. Işıklı sistemlerde harflerin gökyüzünde kaybolmaması için uygun bir model olan ızgaralı çatı tabelası genellikle ızgara için Alüminyum, demir veya yapay profil kullanılarak yapılır. Yapay profiller yakalanmak istenilen görüntüye göre alüminyum kompozit, galveniz sac ve ya alüminyum levhalardan imal edilebilir.  Izgara zemin üzerine isteğe göre ışıklı, ışıksız sistemler yapılabilir. En çok tercih edilen kutu harf sistemleridir.

Vinil Duvar Tabelası

Büyük binaların uygun cephelerinde büyük bir görsel ya da kampanya oluşturmak için kullanılan Vinil Duvar Tabelası, Vinil dediğimiz brandaya benzeyen bir malzeme ile oluşturulur. Dijital Baskı makinalarında istenilen görsel basılan vinil, oluşturulan kasa üzerine ekiplerimiz tarafından gerilerek yapılır. Kısa ve Orta vadeli çalışmalar için uygundur. Hem vinilin üzerindeki solmadan hem de malzemenin yıpranmasından dolayı 2-3 yılda bir yenilenmelidir. Büyük uygulamalar arasında ekonomik olduğu için oldukça rağbet gören bu uygulama, vergilerin arttırılması ile şu sıra popülerliğini yitirmiştir. Günümüzde genellikle kampanya ve duyular için sık sık kullanılmaktadır. Bu uygulama ayrıca mimari görsel çalışmalar yapılarak yapının görünümünü güzelleştirmek amacıyla da kullanılmaktadır.

Ayaklı Harf Çatı Tabelası

Genellikle Az içerikli büyük tabela yaptırmak istendiğinde kullanılan ayaklı harf çatı tabelası sistem oldukça heybetli ve şık işlerin çıkmasını sağlıyor. Yapılacak olan harfler kendi kasa sistemine sahip olup çatı ve duvardan özel ayak sistemleri ile montajı yapılır. Harfler tekil olduğu için imalatında kaliteli malzeme ve özel işçilik ister. Hastane Tabelaları, Plaza Tabelaları, Fabrika Tabelaları, Kurum tabelaları bu uygulamanın en çok yapıldığı türlerdir. Ağırlı olarak ışıklı olarak tercih edilen bu sistemde en çok kutu harf sistemi kullanılır.

Çatı Tabelalarındaki Tecrübemiz

Çatı tabelası, kuruluşunuza daha geniş bir alanıda reklam sağlayacak yüksek etkili dış mekan tabela çeşitidir. Bu tabelalar, daha büyük mesafelerden görülebilen okunaklı bir işaret sağlamak için tuğla ve harç tesislerinde görülür. Çatı tabelaları genellikle çok büyüktür ve genellikle herhangi bir aydınlatma sistemiyle günün her saatinde dikkatleri sürdürebilmek için aydınlatılır. Bu tabela sadece faydalı bir tabela ürünü değildir, işletmenizin pazarlama geleceğine bir yatırımdır!

Elinizin altında, çatı tabelalarınızın geliştirilmesine yardımcı olacak bir tasarım ekibimiz var. Binanızın konumu, ayarı ve estetiği iltifat edecek bir tabela istiyor musunuz? Tabelalarınızı özelleştirirken işletme markanızı oluşturmayı da önemle tavsiye ederiz. Çeşitli renkler, yazı tipleri, kenarlıklar ve aydınlatma seçeneklerinden birini seçin. Teknolojide ve tekniklerden en son olan asal malzemeleri kullanıyoruz ve endüstrideki en iyi tabela ekipleriyle çalışıyoruz!